Пропозиції роботи доступні на сервісі "Єдиний портал вакансій" (https://jobportal.dcz.gov.ua/), який акумулює вакансії Державної служби зайнятості та 6-ти провідних сайтів з пошуку роботи і на якому щодня розміщується близько 230 тис. вакансій.

👉Також  у Telegram  (https://t.me/cherkasyWork), де  зібрані актуальні вакансії від роботодавців регіону

dlya veteraniv2023Надаємо оновлену добірку з  8 корисних посилань для ветеранів та другого з подружжя щодо безкоштовного навчання, отримання консультацій, професійної допомоги та додаткового фінансування для створення або розвитку власної справи:

1.Графік безкоштовних консультацій  Державної служби зайнятості: (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wiCOeznVNewzjmHDJ2Z7Mp5QKDF6eoV6jXFxWjKuNNw/edit#gid=0);

2. Програма реінтеграції ветеранів  IREX :

https://www.facebook.com/VeteranReintegrationProgram/, +38 (044) 537-06-04,

rp082023Протягом 7 місяців 2023 року послугами Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ скористались 902 особи, з них 533 мали  статус безробітного, що  більш ніж вдвічі менше, ніж в 2022 році. Серед пошукачів роботи - 38 внутрішньо переміщених громадян, які вимушено залишили місця проживання в зв’язку з активними бойовими діями.  

За сприяння Лисянського відділу з початку року знайшли роботу 170 громадян,  в т.ч. 107  безробітних, з них 5 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

Протягом січня-липня 2023 року проходили професійне навчання 6 безробітних.

01Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

0720230001Протягом 6 місяців 2023 року послугами Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ  вже скористались 856 осіб, з них 490 мали  статус безробітного, що  на 264 безробітних менше минулорічного періоду. Серед пошукачів роботи - 34 внутрішньо переміщених осіб.

За сприяння Лисянського відділу з початку року знайшли роботу 158 громадян,  в т.ч. 96  безробітних, що вдвічі  менше відповідного періоду минулого року. Також працевлаштовано 5 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

grandy2023         Уряд розширює програму єРобота на порталі Дія та запускає три нові грантові програми для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи.

         «Розширення діючої програми єРобота сприятиме демобілізованим військовим легше інтегруватися у мирне життя, створити або розвивати власну справу, отримувати прибуток і створювати нові робочі місця», - зазначає директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. 

         Програма передбачає надання грантів на суми, які не можуть перевищувати 250 тисяч гривень, 500 тисяч гривень та 1 мільйон гривень:

- до 250 тисяч гривень на власний бізнес може отримати учасник бойових дій та/або особа з інвалідністю внаслідок війни за умови створення щонайменше одного робочого місця;

- до 500 тисяч гривень може отримати подружжя учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: 70% надає держава, 30% — власні кошти отримувача;

vaucher na navchannia2023         Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

            Основна мета видачі ваучера - підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.

            Навчатися за ваучером можна за 70 професіями та спеціальностями (https://is.gd/qjIfuw). Зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши професію або спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

vaycher navchanya 2023Вимоги сьогодення не залишаються сталими, вони передбачають зміни у кожній галузі науки, у професіях та спеціальностях. Конкурентоздатність кожного з нас після певного віку знижується -  це змушує багатьох  працювати на некваліфікованих роботах.  Служба зайнятості пропонує вихід з цієї ситуації - отримання ваучера.

sichen berezen 2023Збройна агресія Росії проти нашої держави внесла суттєві зміни у всі сфери нашого життя, зокрема, кардинально влинула й на ринок праці. Так, протягом 1 кварталу 2023 року послугами Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ скористались 474 осіб, з них 429 мали  статус безробітного, що  майже вдвічі менше , ніж в аналогічному періоді 2022 року. Серед пошукачів роботи - 14 внутрішньо переміщених громадян, які вимушено залишили місця проживання в зв’язку з активними бойовими діями.  

Мінсоцполітики перезапускає програму «Рука допомоги», яка спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи. На реалізацію програми державою виділено 9,6 млн грн.

У чому суть програми?

Програма дає можливість непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпеченої сім’ї отримати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 100,5 тис. грн для відкриття чи розвитку власного бізнесу

На що дається фінансова допомога?

На придбання обладнання та матеріалів, необхідних для розвитку власної справи

На яких умовах дається кредит?