kompensinv042024Компенсація фактичних витрат за облаштування робочого місця - відшкодування роботодавцю фактичних витрат у розмірі не вище граничного розміру такої компенсації.

Важливо: Заяву можна подати лише протягом 90 днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

З початку дії програми з надання компенсації за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю роботодавцям України профінансовано майже 25 млн грн.

 Інформація про послугу  https://is.gd/JODgcr
 Заявку можна подати онлайн  https://is.gd/NSXwdS

pvpo042024"Послуги для ВПО від недержавних організацій ": https://is.gd/RKQ1vu

Це додаткова та узагальнена інформація від недержавних організацій, які пропонують свою допомогу у сприянні працевлаштуванню, зокрема для вимушено переміщених громадян.

Ресурс створено у співпраці  служби зайнятості та громадських організацій і об’єднань.

Інформація оновлюватиметься в онлайн режимі.

Дізнатися про всі послуги служби зайнятості для ВПО можна тут  https://is.gd/PgwlEj 

vay2903202401Як можна навчатись у закладах освіти України безкоштовно?

Для цього вам потрібно отримати ваучер на навчання від служби зайнятості.

 Заявку можна подати онлайн : https://voucher.dcz.gov.ua/

 Детальніше про послугу :  https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Державна служба зайнятості

inv2303202401Для цього Мінекономіки разом з партнерами серед неурядових організацій реалізують низку програм.

Серед таких — компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. Підприємці можуть отримати від держави до 106 тис. гривень.

Окремо в рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Ти як?» разом з партнерами BetterMe запроваджено програму для підвищення продуктивності праці. Застосунок допомагає українцям підтримувати своє фізичне і ментальне здоров’я.

Соціальне підприємництво на сьогодні може бути одним з інструментів для вирішення актуальних суспільних проблем. Соціальний бізнес покликаний стимулювати соціальні зміни і тому потребує уваги та допомоги держави. Так, у комплексній програмі розвитку малого та середнього підприємництва регіонів на 2021-2023 роки, одним із завдань є підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні.

Державна служба зайнятості пропонує ряд активних програм для бізнесу, які покликані допомогти у вирішенні питань працевлаштування або збереження робочих місць для соціально вразливих категорій населення.

Серед них:

grantvs012024З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя.

mikrograntven012024Упродовж реалізації державної програми “єРобота” у 2023 році 550 жителів Черкащини подали заяву на отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу

За результатами розгляду Ощадбанком та Державною службою зайнятості, 190 подавачів отримали позитивні рішення і зможуть реалізувати свій бізнес-проєкт за державні кошти.

pv122023- дієвий інструмент з пошуку актуальної інформації для військових та членів їхніх родин!

Платформа містить:

-алгоритми пошуку зниклих безвісти,

-набуття статусу ветерана війни,

-переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі наших тергромад,

-медична допомога та реабілітація,

-пенсійне забезпечення,

-професійна освіта,

-започаткування власної справи,

-грантові можливості та багато інших інструментів.

Переходьте за посиланням https://ukrveteran.ck.gov.ua/ або скануйте код!

td122023Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

Трудовий договір – це надважливий документ у роботі, але інколи його ігнорують.

Він як ремінь безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді дуже важливий. Люди часто думають, що можуть обійтись без нього, сподіваючись, що усе буде добре.

Так, іноді і роботодавці та працівники не хочуть обмежувати себе договором, вважаючи, що все обійдеться і без офіційних паперів. Проте якщо виникають проблеми, наприклад, працівник втрачає роботу або роботодавець зазнає збитків, тоді усім стає зрозуміло, що без договору все набагато складніше. Трудовий договір допомагає і роботодавцям, і працівникам краще розуміти свої права та обов’язки. Це як водії, які завжди користуються ременем безпеки – вони, як правило, набагато рідше порушують правила дорожнього руху.

Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або зголосилися працювати без укладення трудових договорів.

epv122023Оновлено єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/

Відтепер знайти роботу стало ще зручніше! Бажаючі також можуть оформити підписку на вакансії через наші чат-боти у:

Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Viber http://www.viber.com/dczworknowbot

Випадкове зображення