IgryNeskorenykh1504202401Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік здійснює організацію та підготовку національної збірної команди України до участі у міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених”, які відбудуться 08-16 лютого 2025 року у м. Ванкувер та м. Вістлер, Канада.

З метою належної підготовки до участі у зазначених міжнародних змаганнях з 31 травня по 02 червня 2024 року проводяться Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених 2025” з адаптивних видів спорту.

navVet1504202401Відділ з питань ветеранської політики управління соціального захисту населення Звенигородської районної державної адміністрації здійснює заходи із соціальної та професійної адаптації особам, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Професійна адаптація осіб здійснюється безкоштовно та шляхом:

Для вас працює відділ з питань ветеранської політики в управлінні соціального захисту населення Звенигородської районної державної адміністрації.

Основним напрямом роботи відділу є реалізація державної ветеранської політики у Звенигородському районі:

  • надання статусу та видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни;
  • надання статусу та видача посвідчень членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць;
  • забезпечення соціальної та професійної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей (безкоштовне навчання);
  • виконання державних та обласних програм, дотримання законодавства про соціальний захист ветеранів та членів їх сімей;
  • забезпечення психологічною реабілітацією;
  • консультування, допомога ветеранам війни та їх родинам, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць з питань отримання соціальних виплат, пільг.

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної «Єдиної ветеранської лінії» 0 800 505 217.

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

«Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години.

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Випадкове зображення