Друзі, анонсуємо цілих шість заходів для активної молоді □
Запрошуємо стати частиною серії воркшопів "Молодь 2035” та разом з нами долучитися до спільнотворення молодіжної політики України!
□Наша мета - проаналізувати поточний стан справ у різних сферах молодіжної політики, для врахування цих даних під час розробки Концепції Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2026-2030 рр.
З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі - Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутів громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів.
На сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства та відбудови країни, а залучення молоді у цей процес є надзвичайно важливим.
Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам.
До Міністерства молоді та спорту України листом від 15.01.2024 № 18 звернулася Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» щодо надання інформаційної підтримки Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023».
Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.
Додаткова інформація розміщена на офіційному сайтіwww.blagoukraine.org. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України - Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.
Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради
Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за фахом, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.
Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня до 1 травня 2023 року оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі 10 тисяч гривень у кожній номінації:
за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
Ця дата назавжди запам’ятається у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 рік.
9 років пройшло з того часу, коли Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям заради прав людини, людської гідності та європейського майбутнього.
Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують їх справу, захищають наше з вами право на вільне життя та щасливе майбутнє.
Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.
Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня.
Сьогодні, 16 лютого українці з усіх куточків світу об'єднуються під синьо-жовтим прапором, щоб продемонструвати незламну силу духу, віру у свою країну та прагнення до миру.
Нехай День єднання запам’ятається миром і розумінням, що ми надзвичайно сильні люди тоді, коли ми єдині.
У нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі! Віримо в Україну!!! Дякуємо нашим захисникам! РАЗОМ-МИ СИЛА!!!
29 січня минає 105-та річниця бою під Крутами. Саме в цей день 1918 року кілька сотень молодих студентів, гімназистів, військових у нерівних умовах бою протистояли ворогу. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священиків; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього захисту.
Завдяки сміливості та мужності їм вдалося завдати більшовикам втрат та затримати їхній наступ.
Ця битва стала легендарною та символізує патріотизм і самопожертву молоді в боротьбі за Українську Незалежність. Подвиг під Крутами — приклад для багатьох наступних поколінь.
Так, під час повномасштабного вторгнення росії молоді люди стали одними з перших, хто взяв до рук зброю, щоб захистити майбутнє рідної країни. Вони вступали до лав ЗСУ, часто не маючи бойового досвіду.