Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за фахом, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.

332107117 1425016781577813 7658845397166919648 nЦя дата назавжди запам’ятається у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 рік.
9 років пройшло з того часу, коли Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям заради прав людини, людської гідності та європейського майбутнього.
Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують їх справу, захищають наше з вами право на вільне життя та щасливе майбутнє.
Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.
Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня.

Сьогодні, 16 лютого українці з усіх куточків світу об'єднуються під синьо-жовтим прапором, щоб продемонструвати незламну силу духу, віру у свою країну та прагнення до миру.
Нехай День єднання запам’ятається миром і розумінням, що ми надзвичайно сильні люди тоді, коли ми єдині.
У нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі! Віримо в Україну!!! Дякуємо нашим захисникам! РАЗОМ-МИ СИЛА!!!