Цифрова трансформація регіонів — один з основних напрямів Мінцифри та важлива складова трансформації України. Мінцифра зацікавлена в пришвидшенні темпів цифрових трансформацій у містах, селах, громадах, а також прагне, щоб про цифрові перемоги регіонів знала вся країна.

Міністерство цифрової трансформації України оголошує про оновлення майданчика та концепції для обміну досвідом цифрових трансформацій у регіонах Smart City Club і запускає спільноту Smart Regions community.

Нова спільнота призначена для координації цифрової трансформації в регіонах та громадах, обміну досвідом, розв’язання проблемних питань, презентації цифрових продуктів та розвитку компетенцій.

На черговому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо запровадження електронного посвідчення ветерана».

Нею запроваджуються електронні посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого та постраждалого учасника Революції Гідності, які діятимуть на рівні з їх паперовими аналогами.

Без імені 1 300x123Мінцифри провело Дія.EduCon — онлайн-подію, присвячену цифровій освіті. Запустили Дія.Цифрова освіта 2.0 — оновлений портал і англомовну версію сайту, а також презентували результати проекту. За час існування порталу Дія.Цифрова освіта відвідали 3 млн користувачів, а зареєструвалися на навчання понад 1 000 000.

Під час події заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан розповіла, що одна зі стратегічних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.