З 19.09.2023 по 18.10.2023 відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Генеральний план смт Лисянка Звенигородського району Черкаської області»

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись за адресою: площа Миру, ЗО, смт Лисянка Звенигородського району Черкаської області в приміщенні Лисянської селищної ради. Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування, архітектури, соціально-економічного розвитку інфраструктури та цивільного захисту Лисянської селищної ради Звенигородського району Черкаської області – Карасевич Володимир Степанович.

Під час розроблення Генерального плану було враховано законодавчі та нормативні документи: Земельний кодекс України, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-13:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на державному та регіональному рівнях».

Проекту документу державного планування містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план смт Лисянка Звенигородського району Черкаської області»

1)         Відповідно до Рішення сесії Лисянської селищної ради Звенигородського району Черкаської області № 6-19-VIII від 24 лютого 2021 року, та відповідно до договору  №82/22 від 15.12.2022 р., укладеним між Лисянською селищною радою Звенигородського району Черкаської області (Замовник) та ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС» (Розробник) про «Розроблення стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування Генеральний план смт Лисянка Звенигородського району Черкаської області» розробляється «Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування смт Лисянка Звенигородського району Черкаської області»

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 18.04.2023 №18-р «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці Тракторна в смт Лисянка на вулицю єпископа Епіфанія Ревуцького» були проведені громадські обговорення у формі консультацій з громадськістю для вивчення громадської думки.

Організатор громадського обговорення – Лисянська селищна рада.

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 12.04.2023 №27-р «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці 1 Травня в селі Боярка на вулицю Станіслава Табачка» були проведені громадські обговорення у формі консультацій з громадськістю для вивчення громадської думки.

Організатор громадського обговорення – Лисянська селищна рада.

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 27.02.2023 №16-р-1 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці Лисянська в смт Лисянка на вулицю Андрія Яременка» були проведені громадські обговорення у формі консультацій з громадськістю для вивчення громадської думки.