050220240001Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.

Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

Минулого року по такі послуги звернулася майже тисяча українців.

Мережа захисту національних інтересів „АНТС“ презентувала посібник „Пошук додаткових ресурсів для громадських організацій та відновлення громад“, який включає опис додаткових можливостей фінансування важливих ініціатив, зокрема, це гранти від міжнародних організацій, міжнародне партнерство та побратимство громад, розширення використання платних послуг комунальними установами, а також розвиток креативних індустрій та солідарної економіки.

Також у посібнику розглядаються ефективні стратегії фінансування, спрямовані на відновлення пошкоджених об’єктів, інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та підтримку ветеранів в умовах нестабільності.


Посібник „Пошук додаткових ресурсів для громадських організацій та відновлення громад“

Що робити у випадках насильства першочергово? Викличте поліцію! Взаємодія з кривдником може ставити під загрозу вашу особисту безпеку. Натомість працівники поліції підготовлені, щоби втрутитися в ситуацію насильства, його зупинити та допомогти постраждалій людині.

Національна «гаряча лінія» із попередження домашнього насильства це цілодобова, анонімна та конфіденційна гаряча лінія, яка надає інформаційні, юридичні, психологічні та соціальні консультації постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства – 0800-503-486.

Випадкове зображення