Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня вчителя!
У цей нелегкий для України час, час війни, блекаутів, повітряних тривог Ви продовжуєте виконувати свою роботу на найвищому рівні, пристосовуючись до нового формату освіти та залучаючи до нього учнів.
Ми високо цінуємо Вашу нелегку та непросту працю, щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі та любов до своїх учнів.
Бажаємо Вам невичерпної наснаги до роботи, творчого підходу до своєї важливої професії, терпіння, поваги і шани від учнів, міцного здоров’я, сімейного затишку та всіх благ.
Для надання допомоги сім'ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр, куди кожен може звернутись особисто (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) або за телефоном 0800-50-17-20 (безкоштовно в межах України), 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону).
Так, звернувшись до Консультаційного центру, можна отримати роз’яснення щодо можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, заповнити заявку щодо отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, та отримання гуманітарної допомоги тощо.
Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує про продовження роботи грантових програм для організацій, які працюють з ВПО.
Добірка програм:
• Фонд Східна Європа оголошує конкурс ґрантів для організацій, що надають комплексну підтримку внутрішньо переміщеним особам та громадам, котрі їх приймають в умовах війни.
Детальніше про участь у ґрантовій програмі за посиланням.
Міністерство у справах ветеранів України запрошує військовослужбовців і ветеранів війни до участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених» у Дюссельдорфі.
Подати заявку можна у декілька кроків на платформі Е-ветеран за посиланням: https://bit.ly/3kYgY5o
Останній день прийому заявок на участь у відборі – 14 березня.
Якщо є запитання чи складнощі у поданні заявки, то телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25.
Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2023 №185 затверджено Порядок проведення особами, уповноваженими правлінням Пенсійного фонду України, перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, який набув чинності з 07 березня.
Згідно із Порядком метою перевірки листків непрацездатності є здійснення контролю за обґрунтованістю формування (видачі) листків непрацездатності, медичних висновків про тимчасову непрацездатність. Перевірка листків непрацездатності проводиться уповноваженими посадовими особами територіального органу ПФУ та/або уповноваженими лікарями, перелік яких затверджується правлінням ПФУ.
Застосунок створили спеціально для українських громадян, які вимушено переїхали до інших країн.
Він має назву I’m Ukrainian і призначений для того, щоб зробити їх життя за кордоном комфортнішим.
За допомогою застосунку наші співвітчизники можуть знаходити необхідні послуги, варіанти для освіти або працевлаштування, а також корисні освітні курси.
Крім того, він може шукати однодумців, планувати спільні екскурсії чи відвідання волонтерських хабів, а також додавати новини й оголошення про власні події чи відкриття бізнесу.
На порталі Дія зручне оновлення — розділ «Моє будівництво» у кабінеті громадянина. У ньому відображаються всі документи будівельної сфери, у яких ви вказані як замовник будівництва. Так, можна подивитися коротку інформацію про документ, а також статус його розгляду органами будівельного контролю.
Скористатися розділом «Моє будівництво» можуть як фізичні, так і юридичні особи. До того ж відображаються всі документи незалежно від способу подання — через портал Дія чи ЦНАП.
Раніше, якщо людина подавала документи в паперовому вигляді і не хотіла окремо реєструватись у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ), було досить складно дізнатися подальшу долю заявки. Потрібно було зв’язуватись зі ЦНАПом чи органом будівельного контролю і просити перевірити статус документа. Тепер це можна зробити самостійно через портал Дія, скориставшись електронним цифровим підписом.