Лисянське управління ГУ ДГІСС в Черкаській області інформує, про те, що (29-30 жовтня 2021 року, в залежності від погонних умов, в т.ч. у вихідні дні). Розпочнеться осіння планова ті ер орал ь на імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до мешканців району з порозумінням відноситись до даного заходу та при виявленні приманок — не брати їх руками, не переносити та не руйнувати

Виконавчий комітет Лисянської селищної ради інформує, що відповідно до п.8.2 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Лисянської селищної ради від 08.10.2021 №126, переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки майна комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, який відбувся 25.10.2021 року о 10.00 за адресою смт Лисянка, пл. Миру, 27, визнано ФОП Сіденка Олександра Валентиновича.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» виконавчий комітет Лисянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу ЦНАП виконавчого комітету селищної ради по обслуговуванню сіл на місцях, що входять до складу Лисянської селищної територіальної громади в кількості 4 штатних одиниць.

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за фахом, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-21-90.