Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті виконавчого комітету Лисянської селищної ради – головного спеціаліста відділу комунального майна та охорони праці виконавчого комітету Лисянської селищної ради:

- без вимог до стажу роботи.

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

- без вимог до стажу роботи.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-21-45.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті відділу освіти Лисянської селищної ради – головного спеціаліста відділу освіти Лисянської селищної ради:

- без вимог до стажу роботи.

Телефон для довідок: 6-21-45.