В Україні та Лисянській громаді тривають обмеження доступу до інформації про діяльність Лисянської селищної ради на період воєнного стану та обмежувальні заходи, спричинені коронавірусом SARS-CoV-2

В умовах обмежень отримати усну консультацію можна за телефоном (04749) 6-21-45.

 

Подати звернення можна:

– за допомогою електронної приймальні на офіційному сайті Лисянської селищної ради https://bit.ly/3sagLMB

– на електронну адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

поштою ( 19301, Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 27)

 

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 19301, Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 27 (або подати його в приймальню голови Лисянської селищної ради).

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Випадкове зображення