01102021mdlpvПрийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам  і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Тяжкі випробування випали на долю цих людей. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління — честь, гідність, вихованість

01102021mdmУ 1975 році, 1 жовтня ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — це професійне свято, яке об’єднує серця всіх, хто пише , грає, співає, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами  хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, попурі та репер куса.

Музика — це міжнародна мова, що зрозуміла всім з нею наше людство знайоме з давніх часів. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати, вона може все.

       на сайт 11Книга  - це  джерело освіти, знання і збагачення,  збагачення культурного і духовного. І бере початок це джерело в бібліотеці. Тому зовсім не випадково у рік тисячоліття літописання і книгодрукування Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.

      Сучасна бібліотека  не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ. Для більшості людей  це частина їхнього життя. Тому 30 вересня це свято  всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.

Випадкове зображення

Випадкове зображення