covid193007202101

Захистити себе та рідних від COVID-19 може кожен, отримавши щеплення від цієї хвороби. Вакцинальна кампанія в Україні стартувала 24 лютого 2021 року. Черкащина стала першим регіоном, де почали щеплювати громадян. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 06.05.2021 № 47-р були проведені публічні громадські обговорення (далі – громадські обговорення) проектів рішень Лисянської селищної ради «Про реорганізацію дошкільної навчальної установи «Берізка» с.Дашуківка Лисянського району Черкаської області шляхом приєднання до Дашуківської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області» та «Про реорганізацію Петрівсько-Попівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Лисянської селищної ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області з отриманням статусу філії» (далі – проекти рішень).

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 06.05.2021 № 47-р були проведені публічні громадські обговорення (далі – громадські обговорення) проекту рішення Лисянської селищної ради «Про реорганізацію Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня» (далі – проект рішення).

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

Посиланян на оригінал: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/384-2021-%D0%BF#n8

Сторінка 1 із 2