Звертаю Вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. №918 (далі – Порядок).

           Порядком передбачено, що отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п’яти до п’ятисот голів маточного поголів’я кіз та/або овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Тема: Нові можливості додаткового фінансування малих агровиробників.

Напередодні весняних польових робіт українські сільгоспвиробники потребують додаткових фінансових ресурсів для нового сезону.

Дрібні фермери зіткнулися із новими викликами, спричиненими російським вторгненням: окрім звичайних сезонних потреб у фінансуванні для поповнення оборотного капіталу, аграрії змушені вирішувати питання по відновленню власної інфраструктури та сільськогосподарської техніки, а також вимушені шукати енергоефективні рішення для підтримки свого бізнесу, що додатково збільшує попит на інвестиційне фінансування.

Випадкове зображення