![2752806202401](/images/IMG/2024/2752806202401.jpg)
![36341231193726](/images/IMG/2024/36341231193726.jpg)
📱 У Резерв+ вже доступний (https://t.me/ministry_of_defense_ua/9743) електронний військово-обліковий документ, – Міноборони.
Тепер військовозобов'язаним не доведеться носити з собою військово-обліковий документ у паперовому вигляді.
Детальніше...
- Президенти Зеленський і Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України. Фактично, ми виходимо на рівень справжнього союзництва, і це безперечне досягнення України. Ніколи раніше такої сильної угоди між Україною та США не було.
- Угода містить юридично зобовʼязуючу частину – це дає документу особливе значення. В цій частині зазначається, що Америка зобовʼязується забезпечувати стабільний рівень підтримки України щороку на 10 років – йдеться про ключові аспекти підтримки, зокрема оборонну. Це абсолютно можливо і попри всі складнощі ми в комунікації з американською стороною завжди виходимо на необхідний рівень. Також в юридично зобовʼязуючій частині – відповідальність росії за війну, використання російських активів на користь України, санкції проти Росії – все те, що нам необхідно. Це хороший результат.
Детальніше...
Інформація для громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення
Відповідно до лімітів, доведених нашій області від НЕК "Укренерго".
Години без електропостачання:
■ 00:00-02:00 1 черга
смт Лисянка: підприємства в районі бувшого автопарку, частина вул. Олега Коваля, вул. Вільного козацтва, вул. Громова, пров. Іллі Шульги, пров. Козацький, вул. Симеренківська, вул. Івана Мазепи, пров. Пилипа Орлика, вул. Шевченка, пр. Шевченка, вул. Володимира Великого, пров. Богуславський, вул. Нагірна, вул. Пушкіна, вул. Овражна, район з/д станції, с. Почапинці, с. Верещаки, частково с. Журжинці.
с. Чаплинка, с. Шушківка, с. Боярка, с. Порадівка, частково с. П.Попівка.
Детальніше...
Його започаткували у 1998 році згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, після Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії еколонічного руху.
Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом.
Детальніше...
![Uman Kaniv2024](/images/IMG/2024/Uman-Kaniv2024.jpg)
За доброю українською традицією прихід весни і тепла – час великої спільної толоки. Весна впевнено набирає обертів тож продовжуємо наводити порядок .Наразі стартувала ініційована селищною радою весняна Толока — комплекс заходів з благоустрою вулиць, площ, парків, прибудинкових територій та територій підприємств і установ .
Тож поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, працівники КП «Благоустрою» на різних локаціях почали прибирати узбіччя доріг, чистити бордюри, прилеглі території від гілок, сміття, сухого листя та кущів.
Запрошуємо жителів громади долучатися до прибирання щоб наші населені пункти були чистими і комфортними. Кожен може проявити ініціативу і привести до ладу своє подвір’я та прилеглу територію біля будинку.
Ми – разом! Добре там живеться, де гуртом сміється і жнеться.
День українського добровольця — нове, але дуже важливе свято, яке було створене на честь всіх тих, хто 14 березня 2014 року встав на захист України. Цей день було встановлено для того, щоб пам'ятати, через що довелося вже пройти нашій країні і через що вона проходить прямо зараз. А ще дата нагадує про героїзм захисників та захисниць незалежності рідної Батьківщини. Починаючи з 2014 року у військо масово йшли найкращі. Люди, які мали здобутки та перспективи у цивільному житті, залишали бізнес і родини, наукові досягнення, успішну карʼєру в різних сферах або переривали своє подальше проживання в інших країнах та добровільно йшли на поле бою, щоб захистити Україну. Вони ризикували та ризикують собою заради нас. Чимало з них героїчно віддали свої життя заради наближення Перемоги.
Україна нині переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. І зараз, як завжди у найважчі часи нашої історії, на захист своєї Батьківщини за покликом серця стають відважні воїни доброї волі.
Детальніше...