Графіки відключення електроенергії

noenergo2024Відповідно до лімітів,  доведених нашій області від НЕК "Укренерго".

Години без електропостачання:

■ 00:00-02:00 1 черга

смт Лисянка: підприємства в районі бувшого автопарку, частина вул. Олега Коваля, вул. Вільного козацтва, вул. Громова, пров. Іллі Шульги, пров. Козацький, вул. Симеренківська, вул. Івана Мазепи, пров. Пилипа Орлика, вул. Шевченка, пр. Шевченка, вул. Володимира Великого, пров. Богуславський, вул. Нагірна, вул. Пушкіна, вул. Овражна, район з/д станції, с. Почапинці, с. Верещаки,  частково с. Журжинці.

с. Чаплинка,  с. Шушківка,  с. Боярка,  с. Порадівка,  частково с. П.Попівка.

■ 02:00-04:00 2 черга

с. Чеснівка, с. Писарівка, с. Хижинці, с. Буда, с. Журжинці, с. П. Гута, частково смт Лисянка (район бувшого рибгоспу та пожежної частини): пров. Бужанський, вул. Київська.

с. Мар’янівка, с. Руб. Міст, с. Розкошівка, с.Зірка, частково с. Виноград.

■ 04:00-06:00 3 черга

с. Ріпки, частково с. П.Попівка, с. Вотилівка, с. Федюківка, частково с. Погибляк, с. Виноград, с. Т.Роги, с. Шуб.Стави, с. Михайлівка, с. Кучківка, частково с. Яблунівка

■ 06:00-08:00 4 черга

смт Лисянка: вул. Гетьманський шлях, вул. Б.Хмельницького, пров. Олексія Зінченка, вул. Семена Височана, пров. Гайдамацький, вул. Котляревського, вул. Шевченка, вул. Тракторна, вул. Олега Коваля, вул. Небесної Сотні, пров. Небесної Сотні, вул. Бужанська, вул. Лесі Українки, вул. Ястребцова, вул. Звенигородська, вул. Гагаріна, вул. Джерельна, вул. Тищика, вул. Червона, вул. Лисянська, вул. Олега Стукала, вул. Хіміча, вул. Михайла Грушевського, пров. Михайла Грушевського, вул. Санаторна, вул. Набережна, пров. Набережний, вул. Мічуріна, вул. Поштова, вул. Кобзарська, вул. Академіка Івана Слєщинського, вул. Ватутіна хутір, пров. Поштовий, вул. 400 річчя Лисянки, вул. Н. Левицького, пров. Ударний, вул. Ударна, пров. Б. Хмельницького, вул. Володимира Великого, пров. Миру, вул. та площа Миру, вул. Юрія Тютюнника, вул. Незалежності, пров. Бужанський, вул. Садова, вул. Вільного козацтва, пров. Гоголя,  вул. Замкова, вул. Берегового, вул. Київська, вул. Нова, пров. Северина Наливайка, пров. Київський, пров. Жовтня, вул. Симеренківська, вул. Гоголя, вул. Інтернаціоналістів.

■ 18:00-20:00 5 черга

с. Орли, с. Ганжелівка, с. Смільченці, с. Дібрівка, с. Будище, с. Шестеринці, частково с. Жабянка, 4 ТП смт Лисянка (район хлібзаводу).

ТОВ "Лисянський ПДОЦ "Пролісок", 1 ТП с. Бужанка.

с. Кам. Брід.

1 ТП с. Кам. Брід, 5 ТП с. Погибляк, с. Семенівка, с. Дубина, 1 ТП с. Брідок.

■ 20:00-22:00 6 черга

с. Бужанка, с. Босівка, с. Жаб’янка, с. Тихонівка, частково с. Яблунівка, с. Дашуківка.

➡️ Перелік адрес,  що знеструмлюються за чергами  ГПВ: