В зв’язку з вкрай напруженою військовою ситуацією біля кордонів нашої держави та необхідністю посилення обороноздатності країни,  Збройні Сили України мають наразі гостру потребу в кадровому забезпеченні, в т.ч. на контрактній основі. Саме тому   Лисянська районна філія Черкаського обласного центру  активно співпрацює з другим (Лисянським) відділом Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (раніше військкоматом) в частині  інформаційно-роз’яснювальної роботи та  орієнтує своїх клієнтів  на службу в Збройних силах України за контрактом.

Протягом січня-листопада 2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1540 осіб, які мали  статус безробітного, це на 68 осіб більше, ніж в відповідному періоді 2020 року.  

За сприяння Лисянської районної філії знайшли роботу 557  безробітних, що на 14 осіб більше минулорічного показника.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 66 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 43 особи.

06122021002Багато людей з інвалідністю прагнуть отримати роботу, яка дасть їм можливість отримувати задоволення, розвиток і, звичайно ж, фінансовий дохід. Але для людини з інвалідністю пошук, зазвичай, стає досить складним процесом, який вимагає чимало зусиль і часу.

06122021001       Працевлаштування – це лише одна із послуг, яку можуть отримати в службі зайнятості люди з інвалідністю. Окрім пошуку підходящої роботи, таким громадянам пропонують сприяння професійному навчанню на безоплатній основі.

0301220210001Підібрати кандидата на інклюзивну вакансію можуть допомогти в службі зайнятості. Саме там знаходяться найповніші реєстри, що дозволяють підібрати фахівців, які найкраще відповідають вимогам і запитам роботодавців.

3001202101Нещодавно в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся цікавий профконсультаційний захід – групова консультація для безробітних громадян з залученням соціальних партнерів. Цього разу з клієнтами служби зайнятості спілкувалась очільниця Лисянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)  Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області  Валентина Гладченко.

25112021001Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, скерувавши багато сфер у формат онлайн.

Для підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи, служба зайнятості пропонує використання освітніх платформ.

Охочим пройти онлайн–навчання та тестування пропонують скористатися:

         Сьогодні можна зустріти людей, які асоціюють роботу в агросекторі зі старою технікою, низькими зарплатами та відсутністю кар’єрного зростання. Такі уявлення застарілі. І підтвердженням цього є успішна діяльність роботодавців-аграріїв Черкащини.

         По багатьом позиціям, агросфера — флагман в оплаті праці. У 2021 році середня заробітна плата серед вакансій, які надходили до Черкаської обласної служби зайнятості сягала 8706 гривень. І навіть якщо порівнювати докарантинний ринок праці області у 2019 році, то і нині рівень оплати праці в цій галузі залишається на досить високому рівні.

20102021002Станом на 1 жовтня 2021 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували 14,1 тис. зареєстрованих безробітних, що на 23,3% менше, ніж на відповідну дату минулого року. З початку 2021 року за сприяння обласної служби зайнятості, роботу отримали понад 19,5 тис. осіб.

Про це повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

За його словами, стабільна робота і вчасно виплачена заробітна плата є найкращим соціальним захистом для людини. Але, на жаль, ніхто не застрахований від раптової втратити робочого місця.

Випадкове зображення

Випадкове зображення