Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Черкаській області повідомляє, що 3 жовтня 2023 року під № 1049 Кабінетом Міністрів України затверджено “Постанову про реалізацію пілотного проекту із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості”.

Метою реалізації експериментального проекту є визначення змісту, обсягу, порядку надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості

(далі — комплексна послуга), що сприятиме:

До дня працівника соціальної сфери Національна соціальна сервісна служба України спільно з Міністерством соціальної політики та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей реалізовує спецпроєкт “Людини для Людини”. Проводитиметься збір історій про соціальних працівників, які працюють із дітьми, аби попурялизувати цю професію та розповісти про спеціалістів, які сумлінно ставляться до своєї роботи, виконуючи її щодня

Зважаючи на повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, та спротив, який чинять наші військові на фронті, на жаль, в країні зростає кількість людей, що потребують реабілітації, забезпечення протезно-ортопедичними виробами та допоміжними  засобами реабілітації.

Актуальними для тих, хто отримав поранення, стають консультації з питань отримання реабілітаційних послуг та забезпечення протезами, ортезами, іншими допоміжними засобами реабілітації.

Про внесення зміни до пункту 8 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

Міністерство соціальної політики України інформує, що 31 липня 2023 року  на засіданні Уряду схвалено постанову Кабінету Міністрів України № 789 „Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”.

Змінами до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 р. № 709) передбачено, що:

Випадкове зображення