7 квітня Уряд вніс зміни до постанови КМУ від 27 травня 2022 року №634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану».

Відповідні зміни були розроблені Фондом державного майна України у співпраці з Мінреінтеграції та іншими відомствами.

За інформацією Мінреінтеграції, рішення, зокрема, передбачає таке:

  • звільнення від орендної плати фізичних осіб та ФОП, призваних на військову службу;
  • припинення нарахування орендної плати орендарям державного та комунального майна, розташованого на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або на тимчасово окупованих територіях відповідно до Переліку територій, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309 (зі змінами).
  • дозвіл комунальним підприємствам, які повністю або частково фінансуються за рахунок місцевого бюджету, оренду державного майна без проведення аукціону для цілей облаштування гуртожитків для ВПО за ціною 1 гривня за 1 квадратний метр площі.

 

Оголошено аукціон з оренди комунального майна – нежитлових приміщень загальною площею 61,3 кв.м. (каб.№20 площею 17,5 кв.м., коридор №23 площею 19,9 кв.м., коридор №24 площею 11,4 кв.м., кабінет №25 площею 12,5 кв.м.) в нежитловій будівлі за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, смт Лисянка, вулиця Незалежності, 25.

Дата та час проведення аукціону: 29.04.2024 11:00

Детальніше про аукціон та умови участі можна дізнатись за посиланням: https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20240408-09572/

Оренда – речове право на майно, відповідно до якого орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю майно у користування за плату на певний строк.

Передача в оренду майна, що перебуває у комунальній власності, здійснюється органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, та інших законодавчих актів.

Основною метою оренди є прискорення економічного зростання, залучення інвестицій, ефективне використання комунального майна та посилення фінансової спроможності територіальних громад.

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», майно, яке передається в оренду, включається до Переліку першого типу, або до Переліку другого типу.

Випадкове зображення