Структура відділу

Начальник – Нестерук Тетяна Анатоліївна


Програміст – Карпенко Володимир Олександрович

Випадкове зображення

Останні новини

Велична і свята, моя ти Україно!

0103202402Сьогодні в актовому залі Лисянської селищної ради відбувся Благодійний захід у підтримку ЗСУ "Велична і свята, моя ти Україно!", в якому взяли участь юні танцювальні колективи Лисянського будинку культури ( керівник Шпак Г.І.), ансамбль народної пісні "Джерело" ( керівник Славінська Г.О. та музичний супровід Ковальчук А.М.). Веселими гуморесками продовжив концертну програму Юрко А.М.
Остап' юк В.П. зафіксував своєю камерою кожну мить,кожен цікавий момент,який скоро ми побачимо у його дописі.
Дуже жваво і цікаво пройшов захід,а на завершення голова лічильної комісії Коломієць Г.І. оголосила , що сума зібраної допомоги для ЗСУ становить 6915 грн.
Дякуємо організаторам та учасникам заходу,всім хто долучився до збору.
Слава нашим захисникам.

Оголошення для аграріїв

ogagro032024До відома підприємств, які мають наміри здійснювати сільськогосподарські роботи в комендантську годину. Згідно чинного законодавства та за дорученням Черкаської обласної військової адміністрації просимо сільськогосподарські підприємства, які працюють на території Лисянської громади повідомити про сільськогосподарську техніку, яка буде задіяна на польових роботах в нічний час для відпрацювання механізму її пересування та подальшого його погодження ЧОВА.

В Україні створили «Автошколи для людей з інвалідністю». 

vodiyinvalid032024Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.Нині в Україні працюють п’ять автошкіл для людей з інвалідністю – у Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі.

Щодо онлайн-опитування

Міністерство економіки України у партнерстві із Міжнародною організацією з міграції проводить онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.

Опитування роботодавців проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках, задля проведення аналізу впливу повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну на ринок праці.

Отримані відповіді дозволять проаналізувати стан підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

Опитування знаходиться за посиланням  https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88.

Війна - це страх, війна - це горе, це біль і сльози.

170220240001   Ніхто не очікував такого лиха того далекого холодного ранку 24 лютого 2022 року. Підло, підступно, як притаманно тільки їм,  російська наволоч  почала бомбити Україну, коли ще майже всі спали . Тоді, як ніколи раніше, українці згуртувалися, об’єдналися і стали на захист рідного краю. Хтось взяв у руки зброю, хтось медичну сумку, хтось сів за руль автомобіля, а цивільне населення стало робити все, що може допомогти нашим захисникам.

   Кожен патріот своєї Батьківщини вважає своїм обов’язком наближати перемогу над ворогом чи то на полі бою, чи то в тилу, приєднавшись до волонтерського руху. В умовах воєнного часу допомога військовим  набула надзвичайно важливого значення, адже тисячі людей  забезпечують надійний тил нашій армії .

Детальніше...