Затверджено перелік об’єктів комунального майна, що підлягають приватизації у 2024 році

З метою наповнення бюджету територіальної громади та для ефективного використання комунального майна рішенням Лисянської селищної ради від 21.02.2024 року №49-22/VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, які підлягають приватизації у 2024 році» затверджено перелік об’єктів, які можуть бути приватизовані шляхом продажу на відкритому онлайн-аукціоні в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

Приватизація об’єктів відбувається відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу».

Затверджений перелік не є остаточним, до нього можуть вноситись зміни.

Рішення Лисянської селищної ради від 21.02.2024 №49-22/VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, які підлягають приватизації у 2024 році»