Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Лисянської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Лисянської селищної ради  об’єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Проект рішення сесії Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік» розроблено відділом планування, обліку та звітності Виконавчого комітету Лисянської селищної ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2021 рік розроблено відділом планування, обліку та звітності Виконавчого комітету Лисянської селищної ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб – підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2021 рік розроблено відділом планування, обліку та звітності Виконавчого комітету Лисянської селищної ради.  Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади.

Проект рішення сесії Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2021 рік розроблено відділом планування, обліку та звітності Виконавчого комітету Лисянської селищної ради.  Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження  доходів місцевого бюджету, для виконання програми соціально-економічного Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них розміщені  на офіційному сайті Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади  https://lysyanska-gromada.gov.ua/ у розділі “Регуляторна політика” – “Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу” від 20.04.2019 року.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади та виконавчого комітету Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади за адресами:

– 19301, смт.Лисянка площа Миру ,30;

Зауваження та пропозиції приймаються до 21 травня 2020 року у письмовому (друкованому) або електронному вигляді.