Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Лисянської селищної ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Лисянської селищної територіальної громади на 2024 рік, та аналізів регуляторного впливу до них

З  метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблені Лисянською селищною радою проекти рішень Лисянської селищної ради та аналізи регуляторного впливу до них:

1. «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Лисянської селищної територіальної громади на 2024 рік»;
  2. «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної ради територіальної громади на 2024 рік»;
  3. «Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Лисянської селищної територіальної громади на 2024 рік»;
  4. «Про встановлення ставок туристичного збору на території Лисянської селищної територіальної громади на 2024 рік»;
  5. «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Лисянської селищної ради територіальної громади на 2024 рік»;
  6. «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Лисянської селищної ради територіальної громади на 2024 рік».
  7. «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2024 року»

Розміри місцевих податків та зборів на 2024 рік на території Лисянської селищної територіальної громади розроблено відповідно до Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

Проектами регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх Суб’єктів Лисянської селищної  територіальної громади та  забезпечити надходження до місцевого бюджету для виконання програми соціально-економічного розвитку громади та інших програм.

Згідно даних проектів пропонується затвердити розміри по місцевих податках та зборах:

• податок на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки);
  • податок на майно (в частині плати за землю);
  • ставки збору за місця для паркування транспортних засобів;
  • ставки туристичного збору;
  • єдиний податок (спрощеної системи оподаткування);
  • податок на майно (в частині транспортного податку).
  • орендна плата на землю.

Зауваження та пропозицій приймаються на електронну пошту Лисянської селищної ради  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та за адресою: смт Лисянка, пл. Миру 30 Лисянська селищна рада.

Проекти рішення та аналізи регуляторного впливу до них  розміщено на офіційному сайті Лисянської селищної ради (https://lysianka-otg.gov.ua/)

Зауваження та пропозицій приймаються протягом місяця в письмовому вигляді з дня опублікування даного оголошення».