Про проведення громадських обговорень кандидатур старост старостинських округів Лисянської селищної територіальної громади

Лисянська селишна рада інформує про проведення громадських обговорень кандидатур старост старостинських округів Лисянської селищної територіальної громади, які відбудуться в період з 07.10.2021 до 25.10.2021 в населених пунктах територіальної громади згідно територіальної визначеності старостинських округів.

До громадського обговорення запрошуються  жителі відповідного старостинського округу, де будуть проводитися громадські обговорення.

У громадському обговоренні з правом голосу можуть брати участь повнолітні дієздатні жителі старостинського округу, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території старостинського округу

Графік проведення громадських обговорень розробляється комісією з проведення громадських обговорень кандидатур старост старостинських округів Лисянської селищної територіальної громади

Для голосування необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).