Зустріч з вимушеними переселенцями

В рамках загальноукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» фахівці Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості протягом жовтня відвідали місця компактного проживання на Лисянщині внутрішньо переміщених осіб . Мета кампанії -  допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в суспільне життя в нових умовах. Одна з таких зустрічей відбулась 16 жовтня в с.Дашуківка Лисянської територіальної громади, де в приміщенні колишньої школи наразі проживає 28 вимушених переселенців з Донеччини. На зустріч з фахівцями служби зайнятості прийшли 11 з іх числа, які є працездатними та мають бажання працевлаштуватись . Начальник Лисянського відділу Володимир Висотенко та заступник начальника відділу Світлана Магура  інформували присутніх про сучасні можливості державної служби зайнятості, зокрема, працевлаштування  з наданням компенсаційних виплат роботодавцю, грантові програми для бажаючих відкрити власний бізнес, можливість отримання ваучерів на навчання. Крім того, презентували сучасні електронні сервіси, які допоможуть знайти бажану вакансію. Також учасники заходу отримали відповіді на свої запитання та запрошення скористатись послугами державної служби зайнятості, безпосередньо звернувшись до Лисянського  відділу .