ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРАМИ

Робота з громадськими організаціями, волонтерами, які опікуються військовослужбовцями і ветеранами Лисянщини, надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, є одним з пріоритетів в роботі державної служби зайнятості. Саме тому, з метою налагодження співпраці, презентації можливостей та сучасних сервісів служби, 20 жовтня відбулась зустріч фахівців Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості з представниками  ГО «Центр підтримки військовослужбовців Лисянщини». Начальник Лисянського відділу Володимир Висотенко,  заступник начальника відділу Світлана Магура  та консультант роботодавців Наталія Сокирко інформували Лисянських волонтерів, які в ході своєї роботи безпосередньо контактують з ветеранами та ВПО та  знають їх проблеми, в т.ч. й з працевлаштуванням,  про сучасні можливості державної служби зайнятості. Зокрема, це і працевлаштування  з наданням компенсаційних виплат роботодавцю, грантові програми для ветеранів чи одного з подружжя, які бажають відкрити власний бізнес, можливість отримання ваучерів на навчання, тощо.  Крім того, фахівці презентували сучасні електронні сервіси, які допоможуть бажаючим швидше працевлаштуватись .