24006b5 23 серпня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який законодавчо прирівняв в Україні електронні паспорти (е-паспорти) тотожними фізичним аналогам паперових та у формі пластикової ID-картки.

Підрозділи міграційної служби забезпечують обслуговування громадян України у разі пред’явлення ними е-паспортів з використанням мобільного застосунку «ДІЯ». Основні переваги цифрових документів — захищеність від підробок та зручності використання.

На підставі цих цифрових паспортів, здійснюється обслуговування клієнтів  з питань оформлення закордонних паспортів.

Поряд з цим, якщо людині зручно використовувати паперові чи пластикові документи для отримання послуг — вона може скористатися правом пред’явлення фізичних аналогів.

В будь-якому випадку, усі послуги в мережі міграційної служби буде надано якісно та з державною гарантією.