ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» виконавчий комітет Лисянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу ЦНАП виконавчого комітету селищної ради по обслуговуванню сіл на місцях, що входять до складу Лисянської селищної територіальної громади в кількості 4 штатних одиниць.

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за фахом, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-21-90.