Uncategorised

budjet1120230005Платники Черкаської області за cічень-жовтень 2023 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 20,1 млрд грн податків, зборів та платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, цьогорічна сума – більша на понад 5 млрд грн, повідомляє в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід та інформує детальніше про надходження до бюджетів:

1280x720 PB старт проєкту 2022 12 26.jpg e1672049679397За ініціативи Національного банку всі системно важливі банки об’єдналися для створення спільної банківської мережі – POWER BANKING.  Це спільна мережа відділень банків по всій Україні, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту.

Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

«Це виклик для всієї країни, для кожного з нас. За дорученням Президента, уряд та місцеві адміністрації реалізовують проєкт підтримки наших людей, створивши мережу «пунктів незламності».

311595688 486307300190158 2684976451442497363 nВерховна Рада ухвалила Закон про посилення контролю за відпуском лікарських засобів
Це посилить контроль за відпуском рецептурних ліків в Україні та зробить процес прозорим і безпечним. Також це рішення є підґрунтям законодавчої бази для повноцінного впровадження електронного рецепта.
Зміни встановлюють:
заборону медичним працівникам призначати лікарські засоби, що мають відпускатися з аптечних закладів за рецептом, без оформлення відповідного рецепта;
- пряму заборону на рівні законодавства відпуску з аптечних закладів рецептурних лікарських засобів без рецепта, за недійсним рецептом або з порушенням встановленого МОЗ порядку відпуску лікарських засобів.
Зміни до законодавства почнуть діяти через три місяці з дня припинення чи скасування воєнного стану.