Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змін

Найменування замовника: Виконавчий комітет Лисянської селищної ради. Код ЄДРПОУ 04410982.

Адреса: 19301 Черкаська обл. Звенигородський р-н, смт. Лисянка пл.Миру, буд.№30

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-16-001666-a

Процедура закупівлі: відкриті торги (з особливостями) у відповідності до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

Назва предмету закупівлі: код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» –03410000-7 Деревина. Деревина дров’яна непромислового використання (1 групи)

Предмет закупівлі визначається замовником відповідно до вимог Закону та Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708

Розмір бюджетного призначення: 264199 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 264025 грн. з ПДВ.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

1.Кількість:

Найменування

Товару

Одиниця виміру

Відповідність

Деревина дров’яна непромислового використання (1 групи)

м. куб.

ТУУ 16.1-00994207-005:2018

2. Місце поставки: Черкаська область, Звенигородський район смт. Лисянка площа Миру,27

3.  Строк постачання товару: до 31 травня 2024 року.

4. Учасник має забезпечити поставку дров у вигляді відрізків стовбурів, колод, полін, довжиною 1 метр, діаметром від 10 см до 32 см. При більшому діаметрі деревина має бути:

- товщинами 27 см - 40 см – розколена на чотири частини;

- товщинами 41 см і більше – розколена на таку кількість частин, за якої найбільша лінія розколу у торці будь-якої частини не перевищувала б 22 см.

5. Деревини 1 групи  включає:  дуб, ясен, граб.

6. Послуги, які обов’язково надає учасник та включає в ціну товару:

- доставка товару за адресою, передбаченою цією документацією;

- здійснення вантажно-розвантажувальних послуг при поставці товару.

7. Поставка товару здійснюється окремими партіями, в об'ємах і кількості згідно заявок Замовник, при цьому поставка товару розпочинається на наступний день після підписання договору.

8. Для забезпечення об’єктивного заміру об’єму поставки, товар під час поставки складається на транспорті Учасника в окремі штабелі. Приймання товару здійснюється відповідно до вимог додатку А до ТУУ-00994207-005:2018, а саме коефіцієнт повнодеревності для деревини дров’яної непромислового використання довжиною 1 м становить 0,62.

Формула обрахунку: Vзаг.= Н*В*D*k,

де

Vзаг. – загальний об'єм (м3);

Н – висота штабелю (м);

В – ширина штабелю (м);

D – довжина (м), обраховується шляхом множення кількості штабелів на кузові на довжину штабелю, а саме 1 м;

k – коефіцієнт повнодеревності для деревини дров’яної непромислового використання довжиною 1 м становить 0,62 (додаток А до ТУУ-00994207-005:2018).

Про розуміння і згоду з даною умовою Учасник надає гарантійний лист в складі пропозиції.

9. При поставці кожної окремої партії товару повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу,  який зазначена у супровідних документах.  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником Замовника.

Уповноважена особа                                                      Віталій Довгенко