Оголошення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селишної територіальної громади», та аналіз регуляторного впливу до нього

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо, що на сайті Лисянської селищної ради опубліковано проект рішення селищної ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селишної територіальної громади», та аналіз регуляторного впливу до нього (далі – проект рішення).

Проектом рішення пропонується визначити механізм розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади на основі незалежної оцінки та розміру орендної ставки (в залежності від мети використання/орендаря), яке передаються в оренду без проведення аукціону, також встановлення орендної плати певній категорії орендарів, зокрема бюджетним установам, які фінансуються з місцевого бюджету, та комунальним підприємствам громади.

Зауваження та пропозицій приймаються на електронну пошту Лисянської селищної ради  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та за адресою: смт Лисянка, пл. Миру 30 Лисянська селищна рада.

Зауваження та пропозицій приймаються протягом місяця в письмовому вигляді з дня опублікування  оголошення в газеті.

Проект рішення Лисянської селищної ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади"

Експертний висновок відповідальної комісії – постійної комісії Лисянської селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету і фінансів щодо регуляторного впливу проекту рішення Лисянської селищної ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади»