ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ТРАКТОРНА В СМТ ЛИСЯНКА НА ВУЛИЦЮ ЄПИСКОПА ЕПІФАНІЯ РЕВУЦЬКОГО

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади на підставі розпорядження селищного голови від 18.04.2023 №18-р «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці Тракторна в смт Лисянка на вулицю єпископа Епіфанія Ревуцького» були проведені громадські обговорення у формі консультацій з громадськістю для вивчення громадської думки.

Організатор громадського обговорення – Лисянська селищна рада.

18.04.2023 року на офіційному сайті селищної ради за посиланням: http://lysianka-otg.gov.ua/index.php/press-tsentr/oholoshennia/4638-informatsijne-povidomlennya-pro-provedennya-gromadskogo-obgovorennya-shchodo-perejmenuvannya-vulitsi-traktorna-v-smt-lisyanka-na-vulitsyu-episkopa-epifaniya-revutskogo було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо  перейменування  вулиці Тракторна в смт Лисянка на вулицю єпископа Епіфанія Ревуцького.

З 18.04.2023 року по 18.06.2023 року Лисянська селищна рада проводила громадське обговорення щодо перейменування  вулиці Тракторна в смт Лисянка на вулицю єпископа Епіфанія Ревуцького.

Протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиці у смт Лисянка до селищної ради не надходило.