Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України, зобов’язані засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою.

Таким чином, особи, які звертаються із заявами про прийняття до

громадянства України відповідно до статті 9 Закону України «Про

Poluchenie grazhdanstva Ukrainyi 261x300Громадянство дітей пов’язується насамперед з громадянством їх батьків, а саме перебуванням у громадянстві України батьків дитини чи одного з них, а також фактом реєстрації місця проживання батьків дитини чи одного з них на території України на момент народження дитини. Так, громадянство осіб, які народилися в період з 13 листопада 1991 року (дата набрання чинності Закону України «Про громадянство України» в редакції від 8 жовтня 1991 року) і по 28 лютого 2001 року включно, якщо такі особи народилися в Україні або їх батьки чи один з них були громадянами України, визначається відповідно до Закону України «Про громадянство України» в редакції від 8 жовтня 1991 року та Закону України «Про громадянство України» в редакції від 16 квітня 1997 року.

migrationЯкі правила оформлення документів для громадян з тимчасово окупованих територій?

Правила оформлення біометричних документів (паспорт для виїзду за кордон та ID-паспорт) є єдиними для всіх громадян України. Важливим етапом оформлення будь-якого документа є ідентифікація особи, без якої жодна особа не може бути документована. Рішення щодо оформлення документа або про відмову в його оформленні приймається за результатами ідентифікації та перевірки належності особи до громадянства України.

Де подаються документи?

d1568c2b046ab254444c28a7a24df09cУ цьому розділі наведена інформація щодо оформлення закордонного паспорта особам, які його ще не мають: як правило, діти, що досягли 16-річного віку, особи, що набули громадянства України, тощо. Якщо у вас вже є закордонний паспорт, але його необхідно замінити (наприклад, внаслідок закінчення терміну дії або зміни прізвища), дивіться розділ "Обмін паспорта" нижче на цій сторінці.

4de68fd756ec150a9b0c3264ac8926f8Шановні жителі Лисянської територіальної громади!

Лисянський РС УДМС України в Черкаській області звертає вашу увагу на те, що ті, хто вже оформив паспорт громадянина України нового зразка, міг на практиці переконатися, що ID-картка – це зручно, безпечно, сучасно та просто.

ID-картка – самодостатній документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, не потребує зчитування даних з чипу, подання додаткових довідок чи сертифікатів;